V listopadu se můžete těšit na řadu novinek i trenéra se zkušenostmi z NHL

Stejně jako v září a říjnu budou i v listopadu probíhat velmi oblíbené skills kempy, které mají za úkol rozvíjet herní schopnosti a dovednosti mladých hokejistů a hokejistek. Aby byly tréninky co nejkomplexnější, je do nich nově zařazeno několik novinek, třeba stickhandling se zkušeným koučem Jakubem Janouškem. Kromě pondělků navíc přibydou i další tréninkové dny a chystá se i jedno velké překvapení. V trenérském týmu bude totiž nově působit známý hokejista s dlouholetými zkušenostmi z NHL.

Nově pro hráče 2009 – 2013

Listopadové skills kempy přinesou mladým hokejistům a hokejistkám řadu novinek. Úplně poprvé proběhne kemp zaměřený na stickhandling se zkušeným trenérem Jakubem Janouškem, která se uskuteční ve středu 9. 11. V dalším týdnu se uskuteční tradiční Defence Skills s Janem Výtiskem, a to ve čtvrtek 17. 11. 

Jaké dovednosti budou moci hráči a hráčky nacvičit a vylepšit v dalších dvou týdnech, je prozatím překvapení. Jeden z kempů ale povede nováček v realizačním týmu – známý hokejista s dlouholetými zkušenostmi z NHL. 

NA CO SE TEDY MŮŽETE TĚŠIT A JAK SE REGISTROVAT?

 

Stickhandling | s Jakubem Janouškem

Snažíme se zaměřit na co nejširší spektrum dovedností, a proto jsme si připravili novinku v podobě stickhandlingu pod vedením dlouholetého skills coache Jakuba Janouška – Instagram.  

https://kempy.hclitomerice.cz/akce/stickhandling/

Defence Skills | s Janem Výtiskem 

Od moderního obránce si dnes všichni slibují výborný pohyb, podporu útoku a hlavně všestrannost. K tomu všemu však vede dlouhá cesta a my se pokusíme na ni navést mladé hokejisty a hokejistky a pomoci jim tak v rozvoji. Z toho důvodu jsem se pozvali ikonu mezi obránci – Jana Výtiska, který má za sebou letité zkušenosti, jež chce dále předávat. Mezi jeho největší úspěchy patří zlatá medaile z MS U20 a mistrovský titul s Libercem. 

https://kempy.hclitomerice.cz/akce/defencemonday/