Pět nových kempů v říjnu!

Po úvodních zářijových kempem pokračuje program i v říjnu. Už první říjnové pondělí proběhne speciální trénink pro obránce, jejž povede Jan Výtisk. Poté se uskuteční kemp pod taktovkou Miroslava Přerosta, který se bude koncentrovat na základy bruslení. Martin Poustka a Roman Skuhrovec zase pomohou vypilovat střelbu a bruslařskou techniku.

V říjnu klub připravil hned pět kempů v pěti termínech, kde mohou malí hokejisté a hokejistky rozvíjet své dovednosti. První říjnové pondělí proběhne Defence Monday pod vedením Jana Výtiska, poté se ve dvou termínech uskuteční Shooting a Power Skating s Martinem Poustkou a Romanem Skuhrovcem, a také Skating pod taktovkou Miroslava Přerosta.

Maximální počet účastníků každého kempu je omezen na dvacet dětí, aby byl všem věnován dostatečný čas a prostor na zlepšení individuálních schopností. Program jednotlivých dní je navíc nově obohacen o speciální cvičení v tělocvičně, kde se děti zaměří na balanční cvičení, mobilizaci pohybového aparátu apod.

Ranní tréninky budou stejně jako v zářijových termínech natočeny a následně odprezentovány zkušenými trenéry s mnohaletou praxí, kteří dětem na videu ukážou, kde dělají chyby a v čem se mohou zlepšit. Ve druhé tréninkové fázi se pak účastníci zaměří na chyby, jež si rozebrali na videu. Nebude chybět ani lehká svačina a odpočinek.

TRÉNINKOVÉ PROGRAMY A TERMÍNY

  • 3. 10. DEFENCE MONDAY s Janem Výtiskem – registrace ZDE
  • 10. 10. SHOOTING A POWER SKATING s Martinem Poustkou a Romanem Skuhrovcem – registrace ZDE
  • 17. 10. SKATING s Miroslavem Přerostem – registrace ZDE
  • 24. 10. HOOTING A POWER SKATING s Martinem Poustkou a Romanem Skuhrovcem – registrace ZDE
  • 31. 10. SKATING s Miroslavem Přerostem – registrace ZDE