North Star kemp nově i pro 2014 a 2015

North Star Academy zahájí novou sezónou několikadenním kempem, který se uskuteční v termínu 24. – 28. 7. 2023 v Kalich Areně. Letních kempů je sice velké množství, ne pokaždé ale mají patřičnou kvalitu. My vám ukážeme, že to jde udělat jinak a ještě profesionálněji. Každý den se budeme věnovat jiným dovednostem, vše rozebereme na videu, off ice přípravu povede profesionální kondiční trenér,  dětem se bude věnovat také fyzioterapeutka, která jim pomůže se správnými návyky na udržování tělesné zdatnosti a zdraví. To vše zažijete pod jednou střechou. A hlavně – s individuálním přístupem. 

Poslední červencový týden se v Kalich Areně v Litoměřicích uskuteční North Star kemp, který bude úplně jiný než ostatní letní hokejový školy. Na jednodenních kempech si zakládáme na individuálním přístupu a budeme v tom pokračovat i při této letní akci. Jeden trenér bude mít na starosti maximálně čtyři hráče. Každý den bude zaměřený na jinou kategorii dovedností. A to tak, aby si hráči odnesli co možná nejvíc poznatků a mohli na nich následně pracovat v průběhu celé sezóny. Na ledě se uskuteční třeba defence skills, technika střelby nebo skating skills a další dovednostní činnosti, které už znáte z našich celosezónních skills kempů. Hráčům vše vysvětlíme a ukážeme do nejmenších detailů, abychom jim předali co možná nejvíc zkušeností. 

“každý trénink na ledě bude snímat minimálně sedm kamer a v rámci off ice přípravy budou využívat sporttestery Polar.”

Kromě hráčů je North Star kemp určen i pro brankáře. Ti budou mít připravený svůj vlastní program, ale každý den se budou moci porovnat s hráči a vyzkoušet si nové techniky, jež se naučí. Gólmani budou stejně jako hráči pod drobnohledem trenérů a kamer, tudíž si budou moci vše rozebrat do posledního detailu a podívat se sami na sebe, co dělají správně a kde se mají zlepšit. 

Kromě toho, že disponujeme odborníky na přípravu na ledě, můžeme se pyšnit i profesionály  z pohledu off ice přípravy. Kalich Arena nabízí k využití dvě tělocvičny (multisportovní a judistickou), které budeme maximálně využívat. Kondiční trenér bude připravovat tréninky podle věkové kategorie tak, abychom se mohli co nejvíc koncentrovat na problematiku daného věku. Nechceme hráče jen zabavit, ale něco je naučit. I z toho důvodu bude hráčům k dispozici fyzioterapeutka, jež se zaměří na mobilitu kloubního systému a jeho rozsah. Naučí hráče, jak správně připravit tělo na zátěž a na regeneraci. Zároveň bude k dispozici, kdyby některý z hráčů potřeboval pomoci se zdravotními problémy. 

Jelikož žijeme v době moderních technologií a rádi je používáme, každý trénink na ledě bude snímat minimálně sedm kamer a záběry z nich budou sloužit jako následná výuková pomůcka pro odhalení nedostatků a jejich odstranění. Nejstarší kategorie budou v rámci off ice přípravy dokonce využívat sporttestery Polar. 

Všichni účastníci North Star kempu budou navíc mít k dispozici všechny regenerační prostory, které se v Kalich Areně nacházejí. Na obědy a večeře se bude docházet do přilehlé restaurace, kde mají letité zkušenosti se sportovci. Snídaně budou probíhat přímo v Kalich Areně, hned pár kroků od samotných pokojů. Ty mají své sociální zázemí a pojmou tři osoby.

https://kempy.hclitomerice.cz/akce/north-star-kemp-2/