North Star kemp startuje už brzy, zbývají poslední volná místa

Už za necelé dva měsíce odstartuje druhý ročník oblíbeného North Star kempu. Oproti pilotnímu ročníku jsme zvedli laťku výše a máte se opravu na co těšit! I to je důvod, proč zbývá pro hráče posledních 5 míst. Stejný počet míst zbývá také do naplnění maximální kapacity zúčastněných brankářů. 

Třináctý červenec – začátek letošního kempu už klepe na dveře a je nejvyšší čas na aktualizaci trenérského štábu. Nejnovější akvizicí je mistr světa, čtyřnásobný vítěz extraligy a dvojnásobný mistr finské ligy – Michal Broš. Jeden z nejlepších skills coachů u nás, který mimo jiné působil jako dovedností trenér u „A“ týmu Mladé Boleslavi. Patřil mezi úzké jádro skills trenérů Českého hokeje. Teď je součástí North Star Academy a určitě se máte na co těšit. 

Sportovní stránku bude řídit vám již dobře známý Jakub Janoušek, který trenérsky zaštiťuje celou North Star Academy. Jeho excelentní technické provedení je až dechberoucí. Zároveň také bude mít na starosti video meetingy, kde si trenéři vždy rozeberou nedostatky, na kterých budou celý týden pracovat. Naším úkolem není hráče předělat, ale pomoci jim, se zdokonalit

Novým přírůstkem do rodiny North Star Academy je také Petr Ujfaluši, který se podílel už na posledním jednodenním kempu v průběhu sezóny. Představuje nastupující generaci trenérů, přičemž se primárně zaměřuje na techniku bruslení. To bude také jeho hlavní úlohou během celého týdne. Do detailu představit, ukázat a nasměrovat hráče k co možná nejdokonalejšímu bruslařskému stylu. 

Čtveřici hlavních trenérů uzavírá již představený Lubomír Konečný, jenž působí jako dovednostní trenér na Moravě. Z pracovních důvodů se bohužel omluvil Vít Černohous, který je novým asistentem Marka Zadiny u pardubického A týmu.

Trénovat se zmíněnými renomovanými kouči určitě bude pro hráče obrovským přínosem a zážitkem. Kapacita letošního North Star kempu ovšem není nafukovací a pro hráče zbývá posledních 5 míst. Stejný počet míst do naplnění maximální kapacity zbývá u brankářů, které povedou bratři Sequensové.

Mladší z bratrů David se dlouhodobě věnuje individuální přípravě brankářů v Plzni. Jeho metody jsou mnohdy nevšední, za to velice moderní. Využívá práci s videem ihned na ledě, kdy gólmani mohou vidět své postavení a pohyb v brankovišti. Zároveň platí jako stálice u univerzitního týmu Akademici Plzeň na pozici video trenéra.

Benjamin Sequens se léta pohyboval mezi brankáři na reprezentační úrovni a v zámoří. Častokrát se podílel na vzestupu juniorských brankářů jak v chytání, tak i po velice důležité psychické stránce. Poslední roky pracuje jako video analytik v Karlových Varech a na videu rozebírá vše do nejmenších detailů.