North Star kemp 2024

Po úspěšném loňském pilotním ročníku pokračujeme v roce 2024. V termínu 13. – 19. července nás čeká druhý ročník North Star kempu, který bude ale kompletně jiný. Domluvili jsme se s nejlepšími trenéry v České republice, každý účastník obdrží sportovní oblečení od značky CCM, po celou dobu kempu bude v rámci prevence či v případě zranění k dispozici fyzioterapeutka a připraveno je mnoho dalších novinek.

Chceme být stále lepší, a proto jsme pro druhý ročník kempu připravili spoustu novinek, které posunou celou North Star organizaci na další level. Prvními trenérskými jmény jsou Vít Černohous a Lubomír Konečný. Oba společně působili na pozici skills coach pro Český hokej, kde se věnovali vybraným hráčům v kategorii U16. První jmenovaný připravoval také hráče, kteří aktuálně hrají Tipsport Extraligu ledního hokeje, případně v zahraničí, mezi něž patří např. Michal Jordán, Petr Zámorský, Filip Pyrochta, Karel Plášek a Jakub Galvas. Aktuálně působí v Pardubicích jako hlavní skills coach klubu a také jako asistent trenéra u dorostu.

Proč North Star?

Protože chceme hráče něco naučit. Není hokejový tábor

Konečný si jako trenér prošel všemi žákovskými kategoriemi a následně se vyprofiloval jako trenér dovedností. V minulosti pracoval pro Český hokej u kategorií VTM U16 a U17. Také přidal tři sezóny ve Zlíně, kde předával zkušenosti nejen kategoriím U14 a U15. Nyní je hlavním skills coach ve Vsetíně a také se věnuje kategoriím třetí a deváté třídy.
Všechny trenéry však nebude mít na starosti nikdo jiný, než všem dobře známý Jakub Janoušek. Jakožto vedoucí trenér North Star akademie a expert na video rozbory, bude dohlížet na fungování sportovní stránky kempu a také připravovat veškeré video rozbory, které budou sloužit jako ukázka pro hráče, na čem mohou zapracovat. Video rozbory budou vždy navazovat na dopolední program, abychom je mohli převézt do odpolední části.

Vzhledem k tomu, že bude celý kemp trvat sedm dní a nově budou všichni ubytováni v Kalich Areně, která nabízí maximální komfort a veškeré potřebné zázemí, nepř. dvě tělocvičny, rehabilitaci, posilovnu, střelnici atd., bude nově možné využít služby fyzioterapeutky, která bude přítomna po celou dobu kempu. Budou připraveny jak kompenzační tréninky pro celé skupiny, tak individuální bloky, které budou zaměřeny na problémy konkrétního hráče. Ať už se bude jednat o prevenci, či reakci na zranění. Marie Šťastná má několikaleté zkušenosti u seniorského týmu Litoměřic, ale zároveň je přítomna jako fyzioterapeutka na každé reprezentační akci ženského “A” týmu. V rámci toho pak bude pro hráče spuštěna rehabilitační linka přímo v Kalich Areně.

Abychom v průběhu celého kempu vypadali všichni stejně, obdrží každý účastník sportovní oblečení od značky CCM v hodnotě přesahující 2 000 Kč. Jak již bylo zmíněno, další novinkou je ubytování pro všechny hráče v litoměřické Kalich Areně. Z toho důvodu bude pro všechny připravena kvalitní strava tvořená třemi hlavními jídly (snídaně, oběd, večeře), ale také svačinami v neomezeném množství. Kompletní pitný režim bude zajištěn firmou Maxxwin, která dodá kvalitní iontové nápoje a další potřebné doplňky.

Cena celého týdne je 14 000 Kč. Částku lze rozložit na dvě splátky – část uhradíte ihned a druhou polovinu před samotným příjezdem. V ceně je veškerá strava, ubytování, pitný režim, sportovní oblečení a vše, co byste od kempu očekávali.

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obracejte na e-mail skills@hclitomerice.cz