Goalie skills v lednu!

Po uplynutí vánočních svátků se vracíme zpět s naší North Star Academy. Jelikož je nový rok, tak jsme si pro vás připravili několik novinek, které budeme postupně zveřejňovat. Tou první je spuštění kempů pro gólmany ročníku 2013 – 2008, kteří budou moci pracovat na individuálním rozvoji stejně jako hráči. Pro ty budou opět připraveny tři dovednostní kempy s různým zaměřením.

ČTVRTEK 12. 1. 2023

Vše začneme ve druhém lednovém týdnu, kdy se ve čtvrtek 12. 1. vrátíme k obráncům a zaměříme se na jejich dovednosti. Samozřejmě nebude chybět ani Jan Výtisk, jenž bude jako vždy ukazovat malým hokejistům, co vše se za svou bohatou kariéru naučil.

https://kempy.hclitomerice.cz/akce/defence-skills-s-janem-vytiskem-2/

PONDĚLÍ 16. 1. 2023

Hned následující pondělí, tedy 16. 1. budou mít prostor gólmani 2008 – 2013, které povedou profesionální trenéři brankářů s letitými zkušenostmi jak z reprezentačních výběrů, tak ze zahraničí. A aby toho nebylo málo, tak stejný den bude i “Technika střelby” s Kamilem Krepsem. Propojení těchto dvou kempů nabídne další posun v našich kempech, kdy si hráči i gólmani vyzkouší vše při reálných situacích.

https://kempy.hclitomerice.cz/akce/technika-strelby-s-kamilem-krepsem-2/
https://kempy.hclitomerice.cz/akce/9446/

ČTVRTEK 26. 1. 2023

Poslední lednovým kempem bude opět spojení brankářů (2008 – 2013) a hráčů. Jakub Janoušek se ujme stickhandlingu, který následně spojí s brankáři. Znovu toto propojení naváže na předchozí kemp a vytvoříme tím tak značný prostor pro individuální rozvoj všech účastníků.

https://kempy.hclitomerice.cz/akce/stickhandling-s-jakubem-janouskem-2/
https://kempy.hclitomerice.cz/akce/goalie-skills/